Magdalena Lewna

Kierowniczka Ośrodka Edukacji

magdalena.lewna@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 035
(+48) 519 135 309

Agata Pietrzyk-Sławińska

Dorośli, Teatr, Wolontariat z kulturą!

a.pietrzyk@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 104
(+48) 798 993 203

Anna Zajda

Rodziny i dzieci

a.zajda@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 043
(+48) 518 715 916

Joanna Szumańska

Królewska Kolekcja Malarstwa i Rzeźby Przedszkola i szkoły

j.szumanska@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 044
(+48) 798 993 086

Zofia Zaccaria

Rodziny i dzieci

z.zaccaria@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 042
(+48) 798 993 105

Na zdjęciu znajduje się Pani Magdalena Lewna

Olga Michalik

Muzeum Dostępne

o.michalik@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 039
(+48) 798 992 895

Dr Marek Maksymczak

Dorośli, Królewska Kolekcja Malarstwa

marek.maksymczak@lazienki-krolewskie.pl

(+ 48) 22 50 60 102
(+48) 518 716 302 

Krzysztof Kolasa

Biuro Ośrodka Edukacji

k.kolasa@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 003
(+48) 518 715 184