Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie ul. Agrykoli 1, 00 – 460 Warszawa poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik obsługi - edukator

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

ul. Agrykola 1, 00 – 460 Warszawa

Dział Obsługi Publiczności poszukuje osób chętnych do pracy na umowę zlecenie na stanowisko:

Pracownik obsługi - edukator

Od kandydatów oczekujemy:

  1. znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  2. minimum średniego wykształcenia
  3. wysokiej kultury osobistej
  4. wysokiego poziomu umiejętności komunikacyjnych i orientacji na potrzeby zwiedzającego
  5. zainteresowania historią i historią sztuki
  6. chęci przyswajania wiedzy z zakresu historii Łazienek Królewskich i obiektów
  7. umiejętności pracy w grupie
  8. uczciwości i dokładności w wykonywanej pracy

Zakres obowiązków:

  1. informowanie o ofercie muzeum
  2. nawiązywanie relacji ze zwiedzającymi i udzielanie informacji o obiektach
  3. przygotowanie obiektu do zwiedzania
  4. dbałość o czystości w obiekcie
  5. przygotowanie i udział w wydarzeniach muzeum

Oferujemy:

  1. pracę w niezwykłych obiektach w prestiżowym miejscu
  2. umowa zlecenie
  3. przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. curriculum vitae.

List motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niniejszego postępowania rekrutacyjnego oraz dla  przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie (ul. Agrykola 1, 00 – 460 Warszawa) przez okres najbliższych 6 miesięcy”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów na adres mailowy: rekrutacja@lazienki-krolewskie.pl, temat: Pracownik obsługi - edukator; do dnia 30 kwietnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na: