kontakt

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

ul. Agrykola 1, 00-460 Warszawa
NIP: 7010794896
RIK: 108/2018

Recepcja Muzeum

(+48) 22 50 60 024
fax: (+48) 22 50 60 174
recepcja@lazienki-krolewskie.pl

Punkt Informacyjny

(+48) 504 243 783
info@lazienki-krolewskie.pl

Rezerwacja biletów i usług przewodnickich

tel. (+48 22) 50 60 028
fax.(+48 22) 50 60 170
rezerwacje@lazienki-krolewskie.pl

Szczegółowy wykaz kontaktów

Dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie
Prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Wawer

Sekretariat Dyrektora
(+48) 22 50 60 145
sekretariat@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Zarządzania
Dr Antoni Krzysztof Sobczak
(+48) 22 50 60 010
a.kacprzyk@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Muzealnych
Izabela Zychowicz
(+48) 22 50 60 107
n.oses@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Konserwatorskich i Technicznych
Marianna Otmianowska
(+48) 22 50 60 010
a.kacprzyk@lazienki-krolewskie.pl

Zastępca Dyrektora ds. Łowiectwa i Jeździectwa
Piotr Hubert Świda
(+48) 22 52 26 631

Pełnomocnik ds. Organizacji Oddziału Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa
Marek Zieliński
(+48) 508 526 338
m.zielinski@lazienki-krolewskie.pl

Główny Specjalista ds. Rozwoju
Elżbieta Ofat
(+48) 22 50 60 031
(+48) 505 581 731
e.ofat@lazienki-krolewskie.pl

Redaktor Wirtualnego Muzeum
Małgorzata Czyczło
(+48) 22 50 60 023
tel. (+48) 798 993 537
mczyczlo@lazienki-krolewskie.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Kierownik ds. Promocji
Monika Zielska
(+48) 518 715 947
m.zielska@lazienki-krolewskie.pl

Specjalista ds. Promocji
Anna Marat
(+48) 519 135 311
a.marat@lazienki-krolewskie.pl

Specjalista ds. Promocji
Tamara Kabat
(+48) 518 715 895
t.kabat@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ SZTUKI

Kierownik Działu Sztuki
Maja Łagocka
(+48) 22 50 60 007
(+48) 518 684 585
m.lagocka@lazienki-krolewskie.pl

Główny Inwentaryzator Zbiorów Muzealnych
Wiesław Malawski
(+48) 22 50 60 110
w.malawski@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator ds. Wystaw Czasowych
Jagna Lewandowska
(+48) 22 50 60 128
(+48) 508 526 319
jagna.lewandowska@lazienki-krolewskie.pl

p.o. Koordynatora ds. Wydawnictw
Anna Milczanowska
(+48) 22 50 60 126
a.milczanowska@lazienki-krolewskie.pl

Główny Specjalista ds. Digitalizacji
Piotr Ceraficki
(+48) 22 50 60 105
p.ceraficki@lazienki-krolewskie.pl

KURATORZY ZBIORÓW

Zbiory Malarstwa
Dorota Juszczak
(+48) 22 50 60 108
d.juszczak@lazienki-krolewskie.pl

Zbiory Rzeźby, Grafiki i Mebli
Aneta Czarnecka
(+48) 22 50 60 152
a.czarnecka@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ EDUKACJI MUZEALNEJ

Kierownik Działu Edukacji Muzealnej
Magdalena Lewna
(+48) 22 50 60 035
(+48) 519 135 309
m.lewna@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Adiunkt
Mariusz Kolmasiak
(+48) 22 50 60 116
(+48) 500 037 718
m. kolmasiak@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator ds. OBnES
Piotr Skowroński
(+48) 22 50 60 147
(+48) 798 993 536
p.skowronski@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Specjalista ds. Marketingu
Jakub Pawlak
(+48) 22 50 60 173
(+48) 510 214 183
j.pawlak@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI WYDARZEŃ 

Kierownik Działu Organizacji Wydarzeń
Marta Matusiak
(+48) 22 50 60 038
(+48) 504 243 785
m.matusiak@lazienki-krolewskie.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń
Taida Szopa
(+48) 50 60 173
(+48) 518 715 055
t.szopa@lazienki-krolewskie.pl

Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Wydarzeń
Emanuela Koper
(+48) 504 243 760
e.koper@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ OBSŁUGI PUBLICZNOŚCI

Kierownik Działu Obsługi Publiczności
Iwona Pepel
(+48) 518 714 988
i.pepel@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator Pałacu na Wyspie i Białego Domku
Magdalena Siudzińska
(+48) 22 50 60 171
(+48) 504 243 778 
m.siudzinska@lazienki-krolewskie.pl

Koordynator Starej Oranżerii
Anna Wojda
(+48) 22 50 60 175
(+48) 518 715 832
a.wojda@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ OGRODÓW MUZEUM

Kierownik Działu Ogrodów
Beata Kańska
(+48) 22 50 60 121
b.kanska@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ INWESTYCJI

Kierownik Działu Inwestycji
Marta Boguta
(+48) 22 50 60 194
(+48) 504 243 751
m.boguta@lazienki-krolewskie.pl

GŁÓWNY KONSERWATOR
Kamilla Pereta
(+48) 22 50 60 195
(+48) 519 135 303
k.pereta@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ UTRZYMANIA I SERWISOWANIA TECHNICZNEGO OBIEKTÓW

Kierownik Działu
Andrzej Chomczyk
(+48) 22 50 60 153
(+48) 519 135 305
a.chomczyk@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Główna Księgowa
Katarzyna Krużyńska-Piechal
(+48) 22 50 60 198
(+48) 504 243 780
k.kruzynska-piechal@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Kierownik Działu Zamówień Publicznych
Andżelika Wielanek
(+48) 22 50 60 032
przetargi@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ WEWNĘTRZNEJ SŁUŻBY OCHRONY - STRAŻ MUZEALNA

Szef Ochrony - Pełnomocnik ds. Bezpieczeństwa
Wiesław Kowal
(+48) 22 50 60 130 (+48) 50 60 001
(+48) 500 273 384
w.kowal@lazienki-krolewskie.pl 

Zastępca Szefa Ochrony
Leszek Wójcicki
(+48) 22 50 60 181 (+48) 22 50 60 001
(+48) 519 135 308
l.wojcicki@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ KADR

Kierownik Działu Kadr
Joanna Gregier
(+48) 22 50 60 123
j.gregier@lazienki-krolewskie.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Kierownik Działu Administracji
Konrad Smirnow
(+48) 22 50 60 193
(+48) 501 106 839
k.smirnow@lazienki-krolewskie.pl

Muzeum Łazienki Królewskie - Oddział Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

ul. Agrykola 1, 00-460 Warszawa
(+48) 22 522 66 30 (sekretariat)
fax.: (+48) 22 628 46 99

Czytaj więcejPowoduje pokazanie lub ukrycie reszty tekstu