Aktualności

Zobacz wszystkie
 • Koncerty Chopinowskie 2019

  Od 19 maja do 29 września 2019 r. w każdą niedzielę o godz. 12.00 i 16.00 Łazienki Królewskie rozbrzmiewać będą muzyką Fryderyka Chopina. Zapraszamy na jubileuszowy 60. sezon Koncertów Chopinowskich.

  Więcej
 • Popiersie Diany na wystawie w Galerii Kordegarda

  Marmurowe popiersie antycznej bogini Diany, jedno z najdroższych w kolekcji króla Stanisława Augusta, odzyskane po ponad 70 latach od zaginięcia w czasie wojny, oglądać można do 25 sierpnia 2019 r. na wystawie w Galerii Kordegarda Narodowego Centrum Kultury.    

  Więcej
 • "Sztuka na spacerze". Wyjątkowa przechadzka po Łazienkach Królewskich

  Jeśli chcesz spędzić czas na świeżym powietrzu, odkrywając jednocześnie dzieła z kolekcji króla Stanisława Augusta, weź udział w akcji "Sztuka na spacerze", która trwa do 31 sierpnia 2019 r.

  Więcej
 • Międzynarodowa konferencja o ogrodach historycznych

  Autentyzm, ochrona i zarządzanie zabytkowych ogrodów i parków to temat międzynarodowej konferencji, która od 25 do 27 września 2019 r. odbywać się będzie na Zamku Królewskim w Warszawie. Muzeum Łazienki Królewskie aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu.

  Więcej

Zdjęcie dnia

Zobacz wszystkie
Rzeźba będąca personifikacją rzeki Bug, przedstawiająca starego mężczyznę z wieńcem na głowie. Na rzeźbie siedzi błękitny paw..

Paw, jeden z mieszkańców łazienkowskich ogrodów, fot. Paweł Czarnecki.