• Sala w Starej Kordegardzie, w której ustawione są dwie ścianki działowe. Na pierwszej ściance z lewej strony jest napis "Wystaw się". Na ściance obok wiszą kolorowe prace plastyczne.

  Wystaw się! Przestrzeń twórcza

  Przyjdź i podziwiaj tysiące prac malarskich, wykonanych w przestrzeniach twórczych w Starej Kordegardzie. Namaluj własne dzieło i dołącz do autorów łazienkowskiej kolekcji. Czerp z Hipokrene - źródła natchnienia, twórz Hipokrene - inspirację dla innych.

  Przeczytaj cały wpis
 • Widoczne są kobiece i dziecięce ręce, które składają kawałki papieru.

  Wystaw się! Łazienkowskie kreacje

  Dzieci i opiekunów zapraszamy na warsztaty plastyczne w nowej przestrzeni twórczej "Wystaw się!". Będziemy eksperymentować z różnymi materiałami - od papieru i gliny poprzez drewno i plastik aż do światła.

  Przeczytaj cały wpis
 • Formy do odlewów gipsowych.

  Rodzina w formie

  Na warsztatach, podczas których wykonamy gipsowe odlewy, każdy poczuje się jak królewski artysta. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat i opiekunów.

  Przeczytaj cały wpis
 • Ptak siedzący na drzewie.

  Wiosna w Łazienkach Królewskich

  Dzieci i opiekunów zapraszamy na spacer po łazienkowskich ogrodach. Wspólnie poszukamy dowodów na to, że wiosna na dobre zagościła się w przyrodzie.

  Przeczytaj cały wpis
 • Kobieta z małą dziewczynką bawią się na sali, mając przed sobą kolorową piłkę. Z tyłu, za nimi, widać kobietę z dziewczynką przy kolorowej piłce.

  Strefa malucha

  Wyrusz z nami na niezwykłą wyprawę, w czasie której wspólnie stworzymy coś z niczego. Eksperymentując z różnymi materiałami, będziemy budować, sklejać i zwijać, a przede wszystkim dobrze się bawić.

  Przeczytaj cały wpis