W pierwszy weekend wiosny zapraszamy wszystkich do Łazienek Królewskich. Podczas spotkań z muzealnymi edukatorami porozmawiamy o pomysłach na wytchnienie i relaks w królewskiej rezydencji.
23 i 24 marca 2024 r. w godz. 12.00-15.00 nasi edukatorzy będą czekać na zwiedzających w Pałacu na Wyspie i Starej Oranżerii (tylko w niedzielę), a także w łazienkowskich ogrodach (miejsca spotkań są zaznaczone na poniższej mapie; można dołączyć w dowolnym momencie). Opowiedzą oni o tym, jak odpocząć w Łazienkach Królewskich na wiele sposobów; jak czerpać przyjemność z kontaktu z naturą i sztuką. Poznamy pomysły na chwilę wytchnienia i relaksu w królewskiej rezydencji - 15 propozycji zawiera broszura "Odpocznij w Łazienkach", którą można będzie otrzymać podczas spotkań.
Zachęcamy, by w wiosenne popołudnie wybrać się do Łazienek Królewskich, porozmawiać z naszymi edukatorami, a potem poszukać własnych sposobów na przyjemne spędzenie czasu.


TOP 10 łazienkowskich zachwytów
Spotkanie z cyklu "Salon nauczycielski"
Łazienki Królewskie Przeczytaj cały wpis
Łazienki i wiosenne dźwięki
Koncert dla rodzin z dziećmi do 6. roku życia z cyklu "Muzyczne podróże w Łazienkach Królewskich"
Pałac na Wyspie Przeczytaj cały wpis
Pałac przez wieki
Cykl oprowadzań po Pałacu na Wyspie dla dorosłych i młodzieży (14+)
Pałac na Wyspie Przeczytaj cały wpis