Agata Pietrzyk-Sławińska

Kierownik Działu Edukacji

Urlop macierzyński - w zastępstwie Krzysztof Kolasa

Krzysztof Kolasa

p.o. kierownika Działu Edukacji

k.kolasa@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 003
(+48) 518 715 184

 

Zofia Zaccaria

Rodziny i dzieci

z.zaccaria@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 042
(+48) 798 993 105

Monika Kawecka z Ośrodka Edukacji Muzealnej.

Monika Kawecka

Rodziny i dzieci

m.kawecka@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 177
(+48) 518 715 297

Anna Zajda

Rodziny i dzieci

Urlop bezpłatny - w zastępstwie Lidia Iwanowska-Szymańska

Na zdjęciu znajduje się Pani Olga Michalik.

Olga Michalik

Muzeum Dostępne

o.michalik@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 039
(+48) 798 992 895

Maja Steczkowska

Przedszkola i klasy 1-5 szkoły podstawowej

Urlop bezpłatny - w zastępstwie Paulina Organiściak-Kwiatkowska

Paulina Organiściak-Kwiatkowska

Przedszkola i szkoły

paulina.organisciak-kwiatkowska@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 146
(+48) 518 715 919

Ewa Zagawa

Program przyrodniczy

e.zagawa@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 102
(+48) 518 715 825

Jolanta Żubrowska

Programy edukacyjne do Białego Domu i Wodozbioru, projekty społeczne, wolontariat

j.zubrowska@lazienki-krolewskie.pl
(+48) 518 715 694
(+48) 22 50 60 122

Lidia Iwanowska-Szymańska

Specjalista ds. warsztatów kreatywnych

Lidia.Szymanska@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 043
(+48) 504 072 333

Dr Kamil Frejlich

Specjalista ds. Edukacji

k.frejlich@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 518 715 815
(+48) 22 50 60 143