Agata Pietrzyk-Sławińska

Kierownik Działu Edukacji

a.pietrzyk@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 104
(+48) 798 993 203

Anna Zajda

Rodziny i dzieci

a.zajda@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 043
(+48) 518 715 916

Joanna Szumańska

Królewska Kolekcja Malarstwa i Rzeźby, klasy 6-8 szkoły podstawowej, szkoły ponadpodstawowe

j.szumanska@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 044
(+48) 798 993 086

Zofia Zaccaria

Rodziny i dzieci

z.zaccaria@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 042
(+48) 798 993 105

Na zdjęciu znajduje się Pani Magdalena Lewna

Olga Michalik

Muzeum Dostępne

o.michalik@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 039
(+48) 798 992 895

Maja Steczkowska

Przedszkola i klasy 1-5 szkoły podstawowej

Zwolnienie lekarskie - w zastępstwie Paulina Organiściak-Kwiatkowska

Paulina Organiściak-Kwiatkowska

Przedszkola i szkoły

paulina.organisciak-kwiatkowska@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 146
(+48) 518 715 919

Ewa Zagawa

Program przyrodniczy

e.zagawa@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 518 715 825

Dr Kamil Frejlich

Specjalista ds. Edukacji

k.frejlich@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 518 715 815

 

Krzysztof Kolasa

Biuro Ośrodka Edukacji

k.kolasa@lazienki-krolewskie.pl

(+48) 22 50 60 003
(+48) 518 715 184